Karl Lagerfeld is dol op de samenwerking met celebrities. In het verleden zijn Keira Knightley, Blake Lively, Kate Moss, Lily Allen en zelfs Brad Pitt’s gezicht gebruikt voor een Chanel-campagne.
Riri is dol op Chanel en wordt regelmatig met accessoires en kledingstukken van het merk gespot. Zal het nu haar beurt zijn?
Op Twitter postte Rihanna , slechts gekleed in een handdoek, dat zij voor een shoot voor een ’topsecret reclame campagne’ aan het werk was. Op de geplaatste foto is duidelijk de Chanel halsketting te zien. Ook de signature lipstick en nagellak laten weinig te raden over.
Noch Karl Lagerfield noch Rihanna bevestigen dat dit werkelijk van toepassing is. Wij van Glamourland zijn zeer benieuwd!
Comments